Motley Crue opublikował cover Madonny do filmu "The Dirt". Jak brzmi "Like a Virgin"?

Aleksandra Degórska
15.03.2019 14:43
Motley Crue|north Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Jak Motley Crue poradził sobie ze słynnym utworem królowej popu?

Motley Crue zakończył karierę w 2015 roku - ta wieść była tragedią dla fanów, którzy zdali sobie sprawę, że już nie usłyszą nowych utworów od kapeli. Mimo wszystko okazało się, że nie będzie tak źle, bo zespół postanowił zaangażować się w biograficzny film "The Dirt". Produkcja jest adaptacją książki o tym samym tytule, w której opisano działalność kapeli w latach 80. Siłą rzeczy w filmie nie może zabraknąć największych hitów Motley Crue, ale kapela postanowiła nagrać również kilka nowych piosenek na potrzeby biografii.

Motley Crue opublikował cover Madonny. Jak brzmi "Like a Virgin"?

Zespół najpierw opublikował nowy utwór "The Dirt (Est. 1981)", który powstał we współpracy z raperem Machine Gun Kelly, który w filmie wcielił się w perkusistę Motley Crue. Na tym jednak nie koniec, bowiem zespół podzielił się coverem Madonny, który trafił na ścieżkę dźwiękową "The Dirt".

Przeczytaj także

Na pomysł nagrania "Like a Virgin" wpadł Nikki Sixx, który podczas spaceru z psami pomyślał właśnie o tej piosence. Chociaż początkowo nie był przekonany do tego, by nagrać cover, postanowił przegadać temat z producentem. Bob Rock podchwycił temat i artyści stworzyli demo, na podstawie którego dograno kolejne partie. Nikki Sixx wyznał, że było to dosyć dziwne, gdy słyszał Vince'a Neila śpiewającego słowa piosenki.

Przekonajcie się, jak Motley Crue wypadł w coverze Madonny:

Film o Motley Crue "The Dirt" - kiedy premiera na Netfliksie?

Obraz "The Dirt" pojawi się na platformie Netfliksa 22 marca 2019. W głównych rolach zobaczymy Iwana Rheona (Mick Mars), Machine Guna Kelly'ego (Tommy Lee), Daniela Webbera (Vince Neil) oraz Douglasa Bootha (Nikki Six). W filmie pojawił się również Tony Cavalero, który zagra Ozzy'ego Osbourne'a. Za reżyserię odpowiada Jeff Tremaine.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.