Członkowie Radiohead i Red Hot Chili Peppers nagrali utwór do filmu Edwara Nortona

22.08.2019 14:01
Flea|undefined Fot. 0000554/Reporter

Thom Yorke i Flea połączyli swoje talenty i stworzyli utwór do "Osieroconego Brooklynu", filmu Edwarda Nortona.

Edward Norton podjął się stworzenia filmu "Osierocony Brooklyn". Produkcja jest oparta na powieści z 1999 roku o tej samej nazwie i będzie dramatem kryminalnym o detektywie cierpiącym na zespół Tourette'a. Akcja filmu jest osadzona w latach 50. w Nowym Jorku. Aktor nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również jest odpowiedzialny za scenariusz, a także zobaczymy go na ekranie w głównej roli. Premiera produkcji odbędzie się na festiwalu filmowym w Toronto. 

Thom Yorke i Flea nagrali utwór do filmu Edwara Nortona

Przeczytaj także

Frontman grupy Radiohead, Thom Yorke oraz basista Red Hot Chili Peppers, Flea połączyli swoje siły i nagrali utwór, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do produkcji Nortona. To nie pierwszy raz kiedy panowie spotykają się na scenie. Od 2009 roku muzycy grają razem w Atoms for Peace.

Kompozycja dwóch gigantów rocka to fortepianowy utwór z wyraźnym basem i trąbką, którą zatytułowano "Daily Battles". Kompozycji możecie posłuchać poniżej:

Polska premiera filmu Nortona została zaplanowana na 3 stycznia 2020 roku.

Zobacz też: Thom Yorke o Billie Eilish: Jest jedyną osobą, która robi obecnie coś ciekawego

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.