Członkowie grup Anthrax, Mastodon, Korn nagrali wspólnie cover Faith No More [WIDEO]

21.10.2020 10:18
Koncert|undefined Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Muzycy znani z zespołów Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, aby wesprzeć ekipy techniczne, które mocno odczuwają skutki pandemii.

Artyści z zespołu Korn, Anthrax i Mastodon postanowili wesprzeć swoje ekipy techniczne. Nagrali wspólnie cover Faith No More "We Care a Lot", w którym podkreślają, że obchodzi ich los swoich oddanych pracowników, których nie widać podczas występów na scenie.

Anthrax, Mastodon i Korn w coverze Faith No More

Branża muzyczna to ta, która odczuła na własnej skórze konsekwencje pandemii najmocniej. Brak możliwości grania koncertów to dla artystów finansowy cios. Dla artystów i nie tylko. Muzycy radzą sobie graniem online, sprzedażą dodatkowych gadżetów czy wydawaniem płyt. W trudniejszej sytuacji są ich ekipy techniczne.

Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover "We Care a Lot"

Chociaż zwykle ich nie widać, bez nich żaden koncert nie mógłby się odbyć. Ekipa techniczna lub tzw. roadies to ludzie, którzy dbają, aby z koncertu wychodzili zadowoleni zarówno słuchacze jak i sami muzycy. Ogarniają sprzęt, dźwięk, noszą ciężkie klamoty i zwijają kable. To właśnie im członkowie Mastodona, Korna, Anthraxa i DMC zadedykowali nagrany wspólnie cover.

Przeczytaj także

Muzycy tacy jak Bill Kelliher z Mastodona, Ray Luzier z Korna czy Frank Bello z Anthraxa spotkali się za pośrednictwem internetu i wspólnie wykonali cover Faith No More "We Care a Lot". Celem wideo jest pomoc dla ekipy technicznej, której dochody zostały zamrożone na czas pandemii.

 

Wspólne wideo muzyków możecie zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.