Edyta Górniak zniszczyła utwór Krzysztofa Krawczyka? Internauci mocno krytykują jej cover "Trudno Tak" [WIDEO]

31.05.2021 14:03
Edyta Górniak Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Posłuchajcie, jak Edyta Górniak zinterpretowała przebój Krzysztofa Krawczyka. Czy internauci mają rację oceniając bardzo negatywnie ten cover?

30 maja 2021 TVP pokazał koncert poświęcony twórczości Krzysztofa Krawczyka, który odbył się w Opolu. Podczas wydarzenia wystąpili tacy artyści, jak Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Krzysztof Kiljański czy Edyta Górniak. Wokalistka wykonała utwór "Trudno tak" i cover nie spodobał się wielu internautom.

Polecamy

Edyta Górniak zniszczyła utwór Krzysztofa Krawczyka? Internauci mocno krytykują jej cover "Trudno Tak" [WIDEO]

Podczas koncertu "The Best of Krzysztof Krawczyk" wielu polskich artystów wykonało covery hitów zmarłego 5 kwietnia 2021 artysty. W drugiej połowie wydarzenia na scenie pojawiła się Edyta Górniak i jej występ był mocno komentowany w sieci. Pojawiły się opinie w stylu "Kolejny wyjec w postaci Górniak masakruje piosenkę Krawczyka" czy "No i oczywiście Górniak nie może normalnie zaśpiewać, tylko musi się wydurniać".

Wokalistka w piosence wtrącała swoje komentarze oraz angielskie słowa, zaś po występie skierowała swoje słowa do wdowy Ewy Krawczyk i się rozpłakała. Posłuchajcie jej coveru "Trudno tak", który w oryginale Krzysztof Krawczyk wykonywał z Edytą Bartosiewicz.

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021, dwa dni po powrocie ze szpitala, gdzie przebywał z powodu Covid-19. Pogrzeb odbył się 10 kwietnia 2021 w Grotnikach. Do małej leśnej nekropolii przybyło ponad tysiąc osób - rodzina, przyjaciele oraz fani wokalisty.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.