Iron Maiden myśli o emeryturze? Bruce Dickinson: "Padniemy trupem na scenie"

10.03.2022 16:13
Bruce Dickinson z Iron Maiden Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Bruce Dickinson wyznał, czy Iron Maiden myśli o emeryturze. Chyba jego odpowiedź na to pytanie nikogo nie zdziwi.

Czas robi swoje i coraz częściej legendy muzyki powoli decydują się przejść na emeryturę - w końcu nie każdy jest w wystarczająco dobrej formie, by w wieku emerytalnym skakać na scenie. Czy Iron Maiden myśli o końcu kariery? Nie ma takiej mowy! Jak się okazuje, zespół będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Polecamy

Iron Maiden myśli o emeryturze? Bruce Dickinson: "Padniemy trupem na scenie"

Bruce Dickinson podczas wywiadu radiowego w programie Full Metal Jackie wyznał, że Ironi nie zamierzają odkładać swoich instrumentów. Wokalista dodał, że muzycy są podekscytowani faktem, że mogą grać dalej jako Iron Maiden:

Nie planujemy emerytury. Myślę, że padniemy trupem na scenie, są gorsze miejsca, gdzie można umrzeć. Nie, nie planujemy przechodzić na emeryturę, nadal mamy sporo energii i entuzjazmu. Nie mogę się doczekać, gdy się wszyscy spotkamy, by poćwiczyć przed nadchodzącą trasą.

Dickinson podkreślił, że pojawiły się już nowe pokolenia fanów i pod sceną można zobaczyć coraz więcej kobiet, co bardzo cieszy muzyków.

W jakiej formie są artyści Iron Maiden dowiemy się już niebawem na polskim koncercie kapeli. Zespół wystąpi 24 lipca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Gościem specjalnym będzie Within Temptation, a zespołem otwierającym Lord Of The Lost.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.