Czy James Hetfield zmienia się w Hulka Hogana?

Maciej Koprowicz
27.08.2018 12:12
Czy James Hetfield zmienia się w Hulka Hogana? Fot. Robin Platzer/Twin Images/LFI/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS, EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Do takich wniosków można dojść na widok nowego zdjęcia wokalisty Metalliki na Instagramie. Czyżby planował porzucić scenę na rzecz zapaśniczego ringu?

Muzycy Metalliki grają w jednym z największych i najbogatszych zespołów na świecie, więc muszą wyglądać schludnie i stylowo. Już dawno przestali pasować do stereotypu metalowca, który raczej nie przykłada dużej wagi do wyglądu wewnętrznego, o ile tylko wygląda groźnie i trve.

W ostatnich latach James Hetfield wyhodował krótką bródkę, która powoli stała się jego znakiem rozpoznawczym. Najwyraźniej jednak ten typ zarostu mu się znudził, ponieważ na najnowszym zdjęciu wokalisty widzimy jego radykalną zmianę.

Na fotce, wykonanej w jakimś leśnym otoczeniu widzimy Jamesa w kowbojskim kapeluszu, ciemnych okularach i „podkową” na twarzy, czyli zestawem wąsy plus dwa cienkie pionowe pasma zarostu, z wygoloną większą częścią brody.

Najsłynniejszym posiadaczem „podkowy” jest była gwiazda wrestlingu, Hulk Hogan. W nowym zaroście James zdradza niemałe podobieństwo do legendarnego zapaśnika.

Brody słynnych muzyków

Zmiana zarostu przez gwiazdę rocka wydawać się może błahostką, ale w oczach fanów takie wydarzenie potrafi urosnąć do rangi sensacji. Kiedy brodę zapuścił Alex Turner z Arctic Monkeys, powstała petycja fanów żądających, by wokalista chwycił za brzytwę i pozbył się owłosienia. Posłuchał chyba aż za bardzo - ostatnio Turner pokazał się w telewizji w bardzo krótkiej fryzurze.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.