Czy Liam Gallagher i Bono zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
24.09.2018 11:43
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Bono i Liam Gallagher|undefined Fot. kadr z wideo

W 3. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy udawali muzyków Oasis i U2. Jak wypadli w tych rolach?

Za nami kolejny odcinek popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W show polskie gwiazdy muszą zaprezentować swoje aktorskie oraz wokalne zdolności udając znanych muzyków. Praktycznie w każdym programie któryś z uczestników wciela się też w rockowego muzyka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Boogie z zespołu Łobuzy jako Liam Gallagher

W 3. odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo Boogie z zespołu Łobuzy, który na co dzień wykonuje disco-polo, tym razem musiał odnaleźć się w nieco innym repertuarze. Wokalista udawał naszego ulubieńca Liama Gallaghera i wykonał hit Oasis „Wonderwall”. Muzyk odtworzył słynny klip i jeżeli chodzi o mimikę to nie miał zbyt trudnego zadania. Czy jednak wokalnie zdołał dobrze podrobić charakterystyczny głos Liama Gallaghera?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Rafał Szatan jako Bono

Trudne wokalne zadanie dostał Rafał Szatan, muzyk musicalowy, który musiał wyciągać nieziemsko wysokie dźwięki w utworze „Pride (In The Name Of Love)” udając Bono. Przy tym utworze wszyscy śmiałkowie na karaoke odnoszą porażki. Jak poradził sobie z muzycznym wyzwaniem Rafał Szatan?

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 10. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo dotychczas zobaczyliśmy uczestników w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona, jak również Phila Collinsa.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.