Jak wypadł uczestnik w roli Phila Collinsa w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Aleksandra Degórska
17.09.2018 13:45
|north Fot. kadr z wideo

Czy Marek Molak poradził sobie z piosenką „In the Air Tonight” Phila Collinsa w programie Twoja twarz brzmi znajomo?

W popularnym programie Twoja twarz brzmi znajomo często pojawiają się rockowe smaczki. Uczestnicy muszą wcielać się w role słynnych muzyków i już niejednokrotnie udawali znanych rockmanów - już podczas 1. odcinka nowego sezonu programu gwiazdy wcieliły się w Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona.

Muzyka Czerwonych Gitar udawał wówczas aktor Marek Molak, który w 2. odcinku zagrał Phila Collinsa. Łatwo się domyślić, jaki utwór został wybrano do tego zadania - oczywiście najsłynniejszy solowy numer muzyka „In The Air Tonight” ze słynnym perkusyjnym przejściem.

Twoja twarz brzmi znajomo: Marek Molak jako Phil Collins

„In the Air Tonight” pochodzi z płyty „Face Value” z 1981, która odniosła wielki sukces komercyjny. Collins wówczas mocno przeżywał rozstanie z żoną i swój ból wyraził w tym właśnie singlu. Czy Marek Molak dobrze udawał brytyjskiego muzyka?

Dla odważnych mamy również 70-minutowy remix wejścia perkusji w słynnym utworze Phila Collinsa. Ciężko przebrnąć przez całe nagranie!

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W programie dotychczas gwiazdy wcielały się w chociażby Freddiego Mercury'ego, Jamesa Hetfielda, czy Bruce'a Dickinsona. Nie zabrakło również Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.