Czy Janusz Panasewicz i Krzysztof Klenczon zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
10.09.2018 11:01
Twoja twarz brzmi znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

W 1. odcinku Twoja twarz brzmi znajomo sporo się działo. Jak uczestnicy wypadli w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona.

Twoja twarz brzmi znajomo jest popularnym programem telewizyjnym, w którym celebryci muszą dobrze udawać znanych muzyków. Za nami już pierwszy odcinek 10. sezonu. Jak zwykle nie zabrakło uczestników, którzy wcielili się w rockmanów.

Wokalista zespołu disco polo Łobuzy, Boogie, wylosował Janusza Panasewicza i w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wykonał balladę Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”. Wokalista przeżył prawdziwą metamorfozą i starał się odtworzyć charakterystyczne ruchy frontmana rockowej grupy. Czy uczestnik poradził sobie wokalnie z zadaniem?

Twoja twarz brzmi znajomo: Boogie z grupy Łobuzy jako Janusz Panasewicz

Natomiast aktor Marek Molak wcielił się innego polskiego wykonawcę - Krzysztofa Klenczona. Uczestnik zaśpiewał „Kwiaty we Włosach” grupy Czerwone Gitary. Jury od razu zwróciło uwagę, że aktor został bardzo dobrze ucharakteryzowany. Czy swoim występem zachwycił jury?

Obejrzyjcie nagranie z występu aktora udającego Klenczona.

Twoja twarz brzmi znajomo: Marek Molak jako Krzysztof Klenczon

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W programie dotychczas gwiazdy wcielały się w bardzo różnych wykonawców rockowych. Muzycy udawali chociażby Freddiego Mercury'ego, Jamesa Hetfielda, czy Bruce'a Dickinsona. Nie zabrakło również Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.