Czy aktorzy dobrze odwzorowali koncert Live Aid na potrzeby biografii Queen?

Aleksandra Degórska
15.09.2017 14:07
Czy aktorzy dobrze odwzorowali koncert Live Aid na potrzeby biografii Queen? Fot. kadr z wideo

Pewien filmowiec porównał oryginalne nagranie z koncertu Queen z wideo z planu filmowego. Czy Rami Malek dobrze udaje Freddiego?

Fani Queen są bardzo wymagający pod każdym względem - czy to wszelkich tribute show, kolejnych wydawnictw zespołu czy samego Adama Lamberta, który występuje obecnie z zespołem. Tak samo sprawa wygląda w kwestii filmu biograficznego „Bohemian Rhapsody”.

Ostatnio wyciekły nagrania z planu filmowego. Fani mogli zobaczyć, jak odtwórca głównej roli Rami Malek oraz pozostali aktorzy odgrywali scenę nawiązującą do legendarnego występu podczas Live Aid w 1985 roku. Był to jeden z ważniejszych momentów w karierze zespołu, bowiem Queen ukradł wszystkim show i w czasie krótkiego występu porwał tłum.

Filmowiec Nelson Carvajal postanowił stworzyć w wideo, w którym skonfrontowano nagrania z koncertu Queen z planem filmowym, by zobaczyć, czy aktorzy rzeczywiście dobrze odwzorowują ten występ.

Filmowa biografia Queen pojawi się w kinach 25 grudnia 2018 roku i w obrazie zobaczymy historię zespołu od wydania krążka „A Night at the Opera” do występu właśnie na koncercie Live Aid w 1985 roku. W rolę perkusisty Rogera Taylora zobaczymy Bena Hardy'ego, natomiast w Briana Maya wcieli się Gwilym Lee. Basistę Johna Deacona zagra Joe Mazzello. W filmie pojawi się również komik Mike Myers.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.