Danzel udawał wokalistę Iry w polskich talent show. Jak wypadł w utworze ''Nadzieja''?

04.05.2022 15:26
Danzel Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Zobaczcie, jak Danzel poradził sobie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Za nami kolejny odcinek programu ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo''. W najnowszej edycji talent show sporo rockowych akcentów - uczestnicy co rusz udają gwiazdy mocniejszych brzmień z różnym skutkiem. Faworytem widzów jest Danzel, który zachwycił wszystkich swoim coverem Dżemu. W ostatnim docinku udawał natomiast innego polskiego wokalistę. Danzel musiał wcielić się we frontmana Iry, Artura Gadowskiego i zaśpiewał przebój ''Nadzieja''.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Danzel udawał Artura Gadowskiego i zaśpiewał utwór Iry ''Nadzieja'' [WIDEO]

Na pewno kojarzycie Danzela w jego dziwnej fryzurze na jeża i piosenką "Pump it Ut". Belgijski wokalista został zaproszony do polskiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i okazało się, że jest prawdziwym, scenicznym kameleonem. W ostatnim odcinku wcielił się w Artura Gadowskiego i zaśpiewał utwór "Nadzieja". Wiadomo, że podczas tego występu było słychać akcent Danzela, ale mimo to wielu internautów zachwala występ Danzela.

Polecamy

Pod nagraniem pojawiły się komentarze:

Występ bardzo dobry, językowo było trochę gorzej, szczególnie w zwrotkach. Ale refreny były genialne.

ładnie Denzel zaśpiewał czysto i po polsku co za głos i ten rytm moja ocena 9.9 punktów.

Danzel jako Artur Gadowski w teledysku nadzieja zaśpiewał bardzo przepięknie. Jest niesamowitym piosenkarzem.

Czy Danzel wygra w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Są na to duże szanse, bo każdy kolejny jego występ wywołuje spore emocje zarówno wśród jurorów, jak i publiczności. Zobaczcie jeszcze występ Anny Jurksztowicz, która udawała Erica Claptona. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.