Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło we wspólnym utworze "Za krótki sen" [WIDEO]

08.04.2021 14:47
Dawid Podsiadło Fot. MIKOLAJ ZACHAROW/REPORTER/East News

Posłuchajcie singla, który zapowiada nową płytę Darii Zawiałow "Wojny i Noce".

Daria Zawiałow podzieliła się swoim nowym utworem "Za krótki sen", który zapowiada nowy album "Wojny i Noce". W kawałku zaśpiewał Dawid Podsiadło. Utwór ten to pierwszy efekt ich współpracy. Po tajemniczych zapowiedziach ze strony obojga artystów – już teraz można posłuchać singla oraz zobaczyć klip, który powstawał na dwóch kontynentach.

Polecamy

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło we wspólnym utworze "Za krótki sen" [WIDEO]

Wokalistka tak wypowiedziała się na temat singla "Za krótki sen":

W moim odczuciu sam utwór opowiada o niespełnionej miłości, która trwała przez chwilę, ale bardzo szybko się ulotniła. Natomiast teledysk wprowadza nas w nieco inną narrację. To piękna opowieść o tym, że jeśli tylko chcemy możemy osiągnąć wszystko, nawet jeśli wydaje nam się to nierealne. Nigdy nie jest za późno, by zacząć coś od nowa.

Posłuchajcie, jak brzmi utwór Zawiałow i Podsiadły:

Wraz z premierą teledysku ruszyła przedsprzedaż albumu "Wojny i Noce", którego premiera odbędzie się już 11 czerwca 2021. Podobnie jak poprzedni album – „Helsinki” – "Wojny i Noce" będą flirtem z francuską elektroniką. Usłyszymy tam syntezatory inspirowane brzmieniem lat 80. oraz gitarowe brzmienia, ale jak zdradza artystka - ten album będzie miał w sobie także odrobinę współczesności. Warstwa liryczna zapowiadana jest na najbardziej osobistą w karierze Darii.

Polecamy

Z Finlandii, Daria uciekła przy tworzeniu nowej płyty myślami do Kraju Kwitnącej Wiśni. Inspiracje mangą i filmami anime można dostrzec już na pierwszy rzut oka – chociażby na charakterystycznych ilustracjach towarzyszących komunikacji albumu, za które odpowiada Agnieszka Szajewska. Co więcej, jak niedawno zdradziła Daria, na "Wojnach i Nocach" będzie można usłyszeć artystkę śpiewającą po japońsku.

foto: materiały prasowe Sony Music Fot. foto: materiały prasowe Sony Music
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.