Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło we wspólnym utworze "Za krótki sen" [WIDEO]

08.04.2021 14:47
Dawid Podsiadło Fot. MIKOLAJ ZACHAROW/REPORTER/East News

Posłuchajcie singla, który zapowiada nową płytę Darii Zawiałow "Wojny i Noce".

Daria Zawiałow podzieliła się swoim nowym utworem "Za krótki sen", który zapowiada nowy album "Wojny i Noce". W kawałku zaśpiewał Dawid Podsiadło. Utwór ten to pierwszy efekt ich współpracy. Po tajemniczych zapowiedziach ze strony obojga artystów – już teraz można posłuchać singla oraz zobaczyć klip, który powstawał na dwóch kontynentach.

Polecamy

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło we wspólnym utworze "Za krótki sen" [WIDEO]

Wokalistka tak wypowiedziała się na temat singla "Za krótki sen":

W moim odczuciu sam utwór opowiada o niespełnionej miłości, która trwała przez chwilę, ale bardzo szybko się ulotniła. Natomiast teledysk wprowadza nas w nieco inną narrację. To piękna opowieść o tym, że jeśli tylko chcemy możemy osiągnąć wszystko, nawet jeśli wydaje nam się to nierealne. Nigdy nie jest za późno, by zacząć coś od nowa.

Posłuchajcie, jak brzmi utwór Zawiałow i Podsiadły:

Wraz z premierą teledysku ruszyła przedsprzedaż albumu "Wojny i Noce", którego premiera odbędzie się już 11 czerwca 2021. Podobnie jak poprzedni album – „Helsinki” – "Wojny i Noce" będą flirtem z francuską elektroniką. Usłyszymy tam syntezatory inspirowane brzmieniem lat 80. oraz gitarowe brzmienia, ale jak zdradza artystka - ten album będzie miał w sobie także odrobinę współczesności. Warstwa liryczna zapowiadana jest na najbardziej osobistą w karierze Darii.

Polecamy

Z Finlandii, Daria uciekła przy tworzeniu nowej płyty myślami do Kraju Kwitnącej Wiśni. Inspiracje mangą i filmami anime można dostrzec już na pierwszy rzut oka – chociażby na charakterystycznych ilustracjach towarzyszących komunikacji albumu, za które odpowiada Agnieszka Szajewska. Co więcej, jak niedawno zdradziła Daria, na "Wojnach i Nocach" będzie można usłyszeć artystkę śpiewającą po japońsku.

foto: materiały prasowe Sony Music Fot. foto: materiały prasowe Sony Music
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.