Daria Zawiałow nagrała cover Haliny Frąckowiak. Utwór pojawi się w serialu z Joanną Kulig

18.10.2021 12:10
Daria Zawiałow Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak brzmi nowa wersja ''Serca gwiazd''. Daria Zawiałow nagrała cover Haliny Frąckowiak na potrzeby nowego serialu z Joanną Kulig.

Po trasie Męskie Granie Orkiestra 2021 oraz premierze albumu 'Wojny i Noce'', Daria Zawiałow została zaproszona do nowego projektu. Wraz z producentem A_GIM-em wzięła na warsztat utwór Haliny Frąckowiak – ''Serca gwiazd''. Cover powstał na potrzeby serialu "Pajęczyna" z Joanną Kulig w roli głównej. Jak brzmi najnowszy utwór Zawiałow?

Polecamy

Daria Zawiałow nagrała cover Haliny Frąckowiak. Utwór pojawi się w serialu z Joanną Kulig

Tak Daria Zawiałow wypowiedziała się na temat tego projektu:

Staraliśmy się aby nasza interpretacja była czymś innym i wpasowała się w mroczny klimat serialu. Ogromnie cieszę, się ze współpracy z niezwykłym, kosmicznie utalentowanym producentem, jakim jest Agim. Jego pomysł na aranżacje, całkowicie mnie zabrał. W połączeniu z genialnym tekstem Jonasza Kofty i Janusza Kondratowicza, tworzy zagadkę, która intryguje i zaprasza do tajemniczego świata, do roku 1978, w którym rozgrywa się częściowo akcja serialu. Wkrótce światło dzienne ujrzy teledysk do utworu.

Posłuchajcie ''Serca gwiazd'' w nowej odsłonie:

''Pajęczyna'' to historia odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym i w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza.

Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Pierwszy odcinek serialu "Pajęczyna" trafi do serwisu player.pl już 19 października.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.