Dave Mustaine odwołał udział w Comic Conie ze względu na swoją chorobę

Joanna Chojnacka
19.07.2019 11:22
Dave Mustaine|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Megadeth, Dave Mustaine miał pojawić się na Comic Conie w San Diego. Niestety choroba pokrzyżowała mu drogi i muzyk odwołał spotkanie z fanami.

W połowie czerwca 2019 roku Dave Mustaine, lider Megadeth podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych tragicznymi wieściami. Okazało się, że muzyk jest chory na raka. Nowotwór zaatakował jego krtań. Artysta przyznał, że chociaż diagnoza zrobiła na nim wrażenie, nie ma zamiaru się martwić stanem swojego zdrowia. Mustaine stwierdził, że to jedynie kolejna przeszkoda, dzięki którym budował swoją karierę latami.

Lider Megadeth zauważył również, że lekarze dają mu 90% szansy na całkowite wyleczenie. Muzyk uspokoił swoich fanów i zapewnił, że nad jego zdrowiem czuwa szerokie grono specjalistów. 

Dave Mustaine odwołał udział w Comic Conie

Mustaine niestety był zmuszony do odwołania zaplanowanych koncertów na 2019 rok.  Mimo to stwierdził, że nie zniknie z życia muzycznego. Od jakiegoś czasu artysta pracuje nad kolejnym krążkiem Megadeth oraz miał pojawić się na Comic Conie

Przeczytaj także

Muzyk chciał podpisać fanom komiksy "Death By Design" inspirowane twórczością jego zespołu. Niestety Mustaine odwołał swój udział w imprezie. Jako powód zespół podał zalecenia lekarza. Lider Megadeth jest aktualnie poddawany leczeniu i póki co musi ograniczyć swoje działania związane z muzyką.

Zobacz też: Basista Megadeth: Winyle brzmią jak g*wno 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.