Davin Draiman z Disturbed przerwał koncert, żeby pomóc dziewczynie w pogo

Joanna Chojnacka
01.02.2019 13:52
David Draiman|undefined Fot. kadr z wideo/DeadMike.com

Wokalista Disturbed podczas jednego z ostatnich koncertów zauważył niepokojące wydarzenia pod sceną. Przerwał występ, żeby pomóc młodej dziewczynie.

W ostatnim czasie w Polsce ciągle jest głośno o grupie Disturbed. Wszystko przez ich cover utworu "Sound of Silence", który stał się w naszym kraju symbolem po tym, gdy wybrzmiał podczas marszu milczenia po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Gdańszczanie wpadli nawet na pomysł zaproszenia Davida Draimana do miasta, aby jego mieszkańcy mogli usłyszeć ulubioną wersję utworu na żywo. Jednak póki co zespół koncertuje w Ameryce w ramach trasy Evolution Tour.

Przeczytaj także

David Draiman z Disturbed przerwał koncert

Na jednym z ostatnich koncertów Disturbed zaniepokojony wokalista formacji David Draiman przerwał koncert, żeby uratować młodą dziewczynę z mosh pitu pod sceną. Na filmie słyszymy, jak muzyk przemawia do publiczności i zaprasza na scenę jedną z fanek:

Panie i panowie, wszyscy widzieliśmy co się stało. Ty moja droga, chciałabyś do nas dołączyć na ostatnią piosenkę?

Dziewczyna, która przedstawiła się jako Sammie, z pomocą ochroniarza trafiła na scenę, gdzie Draiman postanowił ją przeprosić.

W imieniu całego Disturbed chciałbym cię przeprosić za naszych fanów. Jest tu kilku szalonych idiotów, którzy nazwaliby mnie teraz seskistowskim za to, że nalegam o obronę kobiet pod sceną. Ale każdy, kto nie jest tak silny jak Ty, potrzebuje ochrony.

Zobacz też:>>Jak brzmi utwór Disturbed po rosyjsku?<<

Disturbed wystąpi w Polsce w 2019 roku

Grupa Disturbed zagra koncert w Polsce już 20 czerwca 2019 roku. Występ odbędzie się na warszawskim Torwarze w ramach trasy koncertowej "Evolution World Tour". Zespół obiecał polskim fanom, że podczas tournee w secie formacji znajdą się nie tylko utwory z ich najnowszej płyty, ale też największe hity jak “Down With The Sickness" czy “Inside The Fire”.
Bilety można nabyć na stronie ebilet.pl.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DISTURBED<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.