Disturbed zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Joanna Chojnacka
19.11.2018 08:00
David Draiman - Disturbed|undefined Fot. Amy Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Grupa Disturbed nie jest częstym gościem w Polsce, dlatego fani formacji na pewno ucieszą się z koncertu, który ekipa Davida Draimana zapowiedziała na 20 czerwca 2019 roku.

Prośby polskich fanów Disturbed właśnie zostały wysłuchane. Grupa (wokalista - David Draiman, gitarzysta - Dan Donegan i perkusista Mike Wengren oraz basista John Moyer) ogłosiła światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album "Evolution" oraz pochodzący z niego singiel "Are You Ready".

Utwór zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie. To dwunasta kompozycja w historii zespołu, która zajęła najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5 milionów streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już przeszło 7 milionów wyświetleń na Youtubie.

Disturbed w Polsce w 2019 roku

Disturbed zagra w ramach "Evolution World Tour" także w Polsce. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2019 roku na warszawskim Torwarze. Zespół obiecuje, że na "Evolution World Tour" usłyszymy nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu - w secie znajdzie się między innymi “Down With The Sickness,” “Inside The Fire” czy “The Sound Of Silence”.

Disturbed

Koncert Disturbed w Polsce - bilety

Bilety na polski koncert Disturbed  trafią w ogólnej sprzedaży w piątek, 23 listopada o godzinie 10:00. Będą dostępne do kupienia na stronie organizatora: LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 21 listopada o 10.00 i zakończy się w czwartek, 22 listopada o 17:00. Z kolei przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w czwartek, 22 listopada o 10.00 i potrwa do godziny 17:00.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.