Dawid Podsiadło wyprzedał 31 koncertów w 4 minuty. Nie ma już biletów na "Wielkomiejski Tour"

Joanna Chojnacka
24.12.2018 09:23
Dawid Podsiadło|undefined Fot. Jakub Walasek/REPORTER/East News

Pięć minut Dawida Podsiadło trwa. Muzyk ogłosił aż 31 dat kolejnej trasy koncertowej - "Wielkomiejski Tour". Bilety na wszystkie występy rozeszły się jak świeże bułeczki. 

Młody Dawid Podsiadło to w tej chwili jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów w Polsce. Jego najnowszy album "Małomiasteczkowy" po dwóch miesiącach od premiery pokrył się potrójną platyną. Jak świeże bułeczki rozchodzą się także bilety na koncerty Podsiadły. Muzyk zakończył niedawno trasę obejmującą 13 występów w największych obiektach w Polsce takich jak katowicki Spodek czy warszawski Torwar. Na "Małomiasteczkowej Trasie" nie obyło się bez problemów, trzy poznańskie imprezy stanęły pod znakiem zapytania, gdy okazało się, że Hala Arena została zamknięta. Ostatecznie koncerty przeniesiono na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie fani Podsiadły bawili się w komplecie. 

Dawid Podsiadło wyprzedał bilety na "Wielkomiejski Tour" w 4 minuty

Po ogromnym sukcesie "Małomiasteczkowej Trasy" Podsiadło ogłosił kolejne koncerty. Tym razem muzyk chciał skupić się na mniejszych miejscowościach i odwiedzić kluby, w których występy są bardziej kameralne. "Wielkomiejski Tour" zaplanowano na zimę i wiosnę 2019 roku, a tournee objęło aż 31 miejscowości

Sprzedaż biletów na wydarzenia ruszyła w piątek 21 grudnia o godzinie 14:00. Zgodnie z tym, co napisał Dawid na swoim oficjalnym profilu na Facebooku o 14:04 po wszystkich wejściówkach nie było już śladu

Kiedy o 14:05 dostałem smsa o treści "sold out" odpisałem że niemożliwe. A możliwe się okazało.

Muzyk podziękował swoim fanom i poinformował, że chętnych do kupienia biletów było 15 razy więcej niż miejsc, dlatego zdaje sobie sprawę, że większość osób, która chciała przyjść na występy jest pewnie zawiedziona brakiem takiej możliwości. Jednak Dawid przygotował coś na otarcie łez dla tych, którzy nie załapali się na wejściówki.

Mam nadzieję, że ta mniej zadowolona aktualnie część z Was którzy chcieli ale nie mieli szczęścia w polowaniu na bilety, ucieszy się na wieść że na początku stycznia ogłosimy listę dodatkowych koncertów w ramach Wielkomiejskiego Touru.
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.