Dawid Podsiadło zapowiedział nowy album i trasę: "Dzisiaj konkrety hardcory"

21.06.2022 15:27
Dawid Podsiadło Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Podsiadło zasypał nas informacjami - już niedługo usłyszymy pierwszy singiel zapowiadający nowy album. Wydanie płyty to dobry pretekst do wyruszenia w trasę koncertową.

Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa i właśnie podzielił się informacjami, które mocno przypadną do gustu jego fanom. Muzyk zapowiedział nowy singiel, jak również album oraz trasę koncertową. Podsiadło poinformował o nowym wydawnictwie w swoim stylu... zresztą przekonajcie się sami.

Polecamy

Dawid Podsiadło zapowiedział nowy album i trasę: "Dzisiaj konkrety hardcory"

Od premiery „Małomiasteczkowego” minęło już niemal 5 lat, a album w tym czasie pokrył się podwójnym diamentem, rozchodząc się w nakładzie ponad 350 tysięcy sztuk i będąc pierwszym albumem z takim wyróżnieniem od 2008 roku.

Podsiadło właśnie kończy swoją stadionową trasę, ale fani już niebawem będą mogli zobaczyć na żywo artystę. W nowym poście muzyk napisał:

Może dzisiaj, w ramach walki z przeciąganiem budowania napięcia, powiem od razu konkretne rzeczy, takie na maksa hardkory jeden po drugim. Po każdym proszę brać fajny oddech i takie robić może okrzyki, czy chociaż pomruki, zachwytu.W piątek o północy premiera singla.Pierwszego z WIELU.Tytuł singla to POST.Niemożliwe? A jednak!No ale jak singiel, to chyba jakaś płyta, tak?Oczywiście że tak. Jesienią. Cała płyta.Mówiłem, że dzisiaj konkrety hardkory. A to nie koniec…

Materiał z nowej płyty będzie promowany na trasie koncertowej POSTprodukcja. Podczas nadchodzących występów wybrzmi cały, nowy album.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart ruszy 22 czerwca o 12:00. Sprzedaż ogólna wystartuje w czwartek również o 12.00. Trasa będzie obejmować 8 miast: Szczecin, Gdańsk/Sopot, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań i Warszawę.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.