Decapitated skończył prace nad nowym albumem. Kiedy premiera? [ZDJĘCIE]

30.12.2021 08:39
Decapitated Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Vogg zdradził, kiedy ukaże się nowa płyta Decapitated. To już niedługo!

Ostatnio w ekipie Decapitated było dosyć cicho. Okazuje się jednak, że panowie nie próżnują i pracują nad kolejnym, studyjnym krążkiem. Gitarzysta Wacław "Vogg" Kiełtyka postanowił poinformować swoich fanów, że kapela ma już nagrane nowe kawałki i niebawem ukaże się pierwszy singiel. Kiedy ukaże się album Decapitated?

Polecamy

Decapitated skończył prace nad nowym albumem. Kiedy premiera? [ZDJĘCIE]

Vogg udostępnił zdjęcie na swoim Instagramie 29 grudnia 2021 i stwierdził, że wiele osób cierpi z powodu braku informacji od Decapitated. Gitarzysta zatem postanowił przekazać bardzo dobre wieści:

Nowy album Decapitated jest gotowy! Mamy 10 utworów i zaraz skończymy prace nad teledyskiem do pierwszego singla. Album jest kwintesencją Decapitated, ale też czuję, że stworzyliśmy tym razem coś mocnego, miażdżącego, unikatowego i niespodziewanego! Mam nadzieję, że po tak długim oczekiwaniu nikt nie będzie zawiedziony.

Vogg zdradził również, że płyta Decapitated ukaże się już wiosną 2022. Na razie nie podano dokładnej daty premiery krążka.

Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać, aż zespół zdradzi więcej szczegółów. Jednak, skoro premiera albumu ma się odbyć wiosną, to zapewne już niedługo otrzymamy pierwszy singiel. Miejmy nadzieję, że Decapitated rzeczywiście nie zawiedzie fanów.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.