Deftones kończy nagrywać płytę

Małgorzata Wierzejewska
06.07.2015 14:58
Deftones kończy nagrywać płytę Fot. ZB4859_220354_0033/ East News

Następca wydanego trzy lata temu krążka „Koi No Yokan” ma wyjść 25 września 2015 roku. Sprawdźcie, na jakim etapie są Chino Moreno i spółka!

Wygląda na to, że panowie z Deftones dotrzymają słowa i, tak jak obiecali ich nowa płyta trafi do sklepów zgodnie z planem. Chino Moreno za pośrednictwem oficjalnego Facebooka grupy poinformował właśnie, że skończył nagrywać wokale.

foto: Facebook.com/ Deftones Fot. foto: Facebook.com/ Deftones

To nie koniec ciekawych wieści. Niedawno Deftones na Facebooku opublikował też tajemnicze zdjęcie. Fani zespołu podejrzewają, że może to być okładka nowego krążka.

foto: Facebook.com/ Deftones Fot. foto: Facebook.com/ Deftones

Przypomnijmy, w kwietniu ubiegłego roku wokalista Deftones zdradził, że powstało już 16 kompozycji, które jego zdaniem brzmią naprawdę dobrze. Do tej pory mogliśmy usłyszeć jedynie 15-sekundowy fragment nowego Deftones. Lider grupy opowiedział wtedy, czego możemy spodziewać się dalej.

Nagranie jest bardzo ekscytujące. Mam wrażenie, jakbyśmy wgłębili się w utwory i poddali je sekcji. Jeśli coś brzmiało zbyt poprawnie, robiliśmy zwrot w lewo i trochę kręciliśmy. Próbowaliśmy czegoś zupełnie innego, nie po to, by dokonać sabotażu, lecz by rzucić sobie wyzwanie i spróbować czegoś, czego wcześniej nie robiliśmy.

Nowy album Deftones wyprodukuje Matt Hyde. Ten sam, który współpracuje też między innymi z zespołem Slayer

Czekacie na następcę „Koi No Yokan”?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.