Dolly Parton zaśpiewała "Jolene" z Robem Halfordem. Zobaczcie niecodzienny występ gwiazd [WIDEO]

07.11.2022 16:24
Dolly Parton zaśpiewała "Jolene" z Robem Halfordem. Zobaczcie niecodzienny występ gwiazd [WIDEO] Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Dolly Parton całkiem niespodziewanie została nominowana do tegorocznej klasy Hali Sław Rock and Rolla (obok m.in. Eminema). Artystka wykonała podczas ceremonii specjalną wersję "Jolene" z m.in. Robem Halfordem z Judas Priest.

Dolly Parton i Rob Halford zaśpiewali Jolene. Super crossover!

To wiemy już oficjalnie - Judas Priest trafił do Rock and Roll Hall of Fame w 2022 roku. Zespół nie zostanie jednak wprowadzony jako "performer", tylko w kategorii Musical Excellence Award. Jeśli chodzi natomiast o "performerów", to "zaszczytu" dostąpią Dolly Parton, Duran Duran, Lionel Richie, Eurythmics, Carly Simon oraz... Eminem.

Polecamy

Gala odbyła się 5 listopada w Microsoft Theatre w Los Angeles i podczas imprezy zagrało sporo osób - w tym Dolly Parton, która zagrała swój hit "Jolene" w towarzystwie Brandi Carlile, P!nk, Roba Halforda, Duran Duran, Sheryl Crow, Eurythmics, Pata Benatara, Neila Giraldo i Zac Brown Band.

Niestety Eminem się nie załapał do tego widowiskowego występu, który zobaczycie poniżej:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Judas Priest nareszcie załapali się do Rock and Roll Hall of Fame w kategorii "Musical Excellence". Nagrody z tej serii nadawane są "artystom, muzykom, kompozytorom i producentom, których oryginalność miała ogromny wpływ na muzykę". Kilkanaście lat temu szefowie Hali Sław przyznali, że to daje im możliwość na "wyróżnienie ludzi, którzy zwykle mogliby nie zostać wzięci pod uwagę w innej kategorii".

Jak zauważa Blabbermouth, to Judas Priest jest drugim zespołem, który otrzymał nagrodę w kategorii Musical Excellence - E Street Band był pierwszy. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.