Dr. Martens pokazał buty z okładkami płyt Black Sabbath. Wszystko z okazji 50-lecia kultowych albumów

29.09.2020 11:37
Black Sabbath|north Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Black Sabbath oraz Dr. Martens połączyli siły i zaprezentowali buty z okładkami słynnych płyt Brytyjczyków.

W 1970 roku Black Sabbath wydał debiutancki krążek "Black Sabbath" oraz "Paranoid". Z okazji okrągłej rocznicy ukazania się tych ważnych w historii metalu albumów, brytyjski zespół postanowił połączyć siły z marką Dr. Martens, by wspólnie stworzyć buty, które zainteresują każdego fana zespołu.

Black Sabbath i Dr. Martens pokazali buty z okładkami płyt "Black Sabbath" i "Paranoid"

Jest to pierwsza współpraca firmy Dr. Martens z Black Sabbath. Limitowana kolekcja pojawi się 1 października 2020 i na butach postanowiono umieścić grafiki okładek 2 płyt grupy, za które odpowiada Keith "Keef" Macmillan. Zobaczcie, jak prezentują się Martensy dla fanów Black Sabbath:

Przeczytaj także

 

Black Sabbath postanowił zakończyć swoją działalność i rozpoczął trasę The End Tour w styczniu 2016 roku, a zakończył 4 lutego 2017 w rodzinnym Birmingham. Zespół zagrał w ramach tournee aż 81 koncertów, które przyniosły mu zysk w wysokości 84,4 miliona dolarów. Czy jeszcze kiedykolwiek zobaczymy muzyków razem na scenie? Ozzy uważa, że ten etap został już zamknięty.

Zobacz także: Ozzy Osbourne myśli o emeryturze? Jego syn wyznał, kiedy wokalista przestanie występować

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.