Dr Misio trafił do warszawskiej korporacji. Zobacz klip do utworu „Mordor”

Aleksandra Degórska
12.01.2018 17:01
Dr Misio trafił do warszawskiej korporacji. Zobacz klip do utworu „Mordor” Fot. kadr z wideo

Korposzczury mocno się zdziwiły na widok muzyków w Mordorze. Obejrzyjcie, jak potoczyła się ta historia.

Trzeci krążek zespołu Dr Misio zatytułowany „Zmartwychwstaniemy” pojawił się na polskim rynku 12 maja 2017 rok. Materiał z tej płyty mogliśmy usłyszeć m.in. na koncercie podczas Przystanku Woodstock 2017.

Na płycie znalazło się 11 kompozycji, przy czym Arkadiusz Jakubik jeszcze przed premierą zdradził, że śpiewa „smutne piosenki o miłości i śmierci”. Jedną z nich jest utwór „Mordor”, który jak sama nazwa wskazuje dotyczy zagłębia korporacji w Warszawie.

Mordor kojarzy się jednoznacznie i jak się można domyślać muzyk zaśpiewał o rzeczywistości pracowników korporacji. Artyści w klipie wystąpili jako faceci w kominiarkach, którzy wdzierają się na teren Mordoru i próbują występować przed korposzczurami.

Zobaczcie, jak potoczyła się dalej ta historia:

Temat wyścigu szczurów jest często poruszany nie tylko przez muzyków, ale również przez grafików. Przykładem może być np. animacja „Happiness”, w której przedstawiono szczury poszukujące szczęście.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.