Duff McKagan i Slash opowiedzą o początkach Guns N' Roses

Jakub Gańko
20.04.2016 09:33
Duff McKagan i Slash opowiedzą o początkach Guns N' Roses Fot. AFP / East News

Dokument „It's So Easy and Other Lies” opowie o życiu basisty i jego karierze w Guns N' Roses. Zobaczcie zwiastun.

Duff McKagan to jeden z muzyków oryginalnego składu grupy Axla Rose'a, którzy wrócili z nim razem na scenę w kwietniu 2016 roku. W obecnej konfiguracji personalnej Gunsów znaleźli się również Slash, Dizzy Reed, Frank Ferrer, Richard Fortus i Melissa Reese. Teraz basista szykuje specjalny dokument, w którym pojawi się m.in. Slash.

W „It's So Easy and Other Lies” został uchwycony wyjątkowy występ w Seattle z 2013 roku, w trakcie którego McKagan promował swoją bestsellerową książkę pod tym samym tytułem. Reżyserem filmu jest Christopher Duddy, który pracował wcześniej przy efektach specjalnych do filmów „Terminator 2”, „Pamięć absolutna” czy „Prawdziwe kłamstwa”. Premiera została wyznaczona na 3 czerwca 2016.

Poniżej znajdziecie zwiastun tego obrazu:

„It's So Easy and Other Lies” opowie o drodze, jaką McKagan odbył od ulic Seattle do panteonu hard rocka, angażując się w działalność Guns N' Roses i Velvet Revolver. Poznamy kulisy szczytu kariery grupy Axla Rose'a, ale i trudniejsze momenty z życia muzyka: jego osobiste potyczki z uzależnieniami od narkotyków i alkoholu. Historiom będą towarzyszyły stworzone specjalnie na ich potrzeby animacje.

Jak widzimy w trailerze, film wzbogacą wypowiedzi innych muzyków, w tym Slasha, Matta Soruma, Nikkiego Sixxa oraz Mike'a McCready'ego z Pearl Jam. Możemy liczyć na duże ilości niepublikowanego wcześniej materiału z wczesnych występów grupy oraz prywatnych archiwów Marca Cantera, przyjaciela Slasha i autora biografii grupy „Reckless Road”.

To nie pierwszy raz, kiedy Guns N' Roses trafił do filmu. 5 lutego 2016 roku stacja BBC wyemitowała swój dokument „The Most Dangerous Band In The World: The Story Of Guns N' Roses”. Wspomniany Marc Canter pracował zaś w 2014 roku nad scenariuszem filmowej adaptacji wczesnej historii zespołu.

Obejrzycie dokument o Duffie McKaganie i Guns N' Roses?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.