Dzieciak w neonowej masce wymiata grając na perkusji "Unsainted" Slipknota [WIDEO]

06.10.2020 11:11
Slipknot|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Sergio to wyjątkowy 11-latek. Mały muzyk zachwycił widzów swoją niesamowitą grą na perkusji - zabrał się za ostatnie kompozycje Slipknota.

W sieci roi się od coverów znanych utworów. Muzycy bardzo chętnie prezentują swoje umiejętności ogrywając kawałki, które wszyscy już słyszeli. W końcu zgodnie z maksymą znaną z filmu "Rejs", melodie wcześniej już słyszane, przyjmują się znacznie lepiej. Z tysięcy nagrań co jakiś czas wypływa kolejna perełka, tym razem na YouTubie pojawiło się imponujące wideo pewnego 11-latka.

Slipknot "Unsainted" zagrany na perkusji przez 11-latka

Sergio gra na perkusji i najwyraźniej jest fanem metalu. Chłopak ma 11 lat i jest kolejnym dzieciakiem, któremu niejeden dorosły może zazdrościć talentu. Perkusista prezentuje umiejętności na swoim kanale, który prowadzi już od 4 lat. Ostatnim filmem jaki opublikował jest jego perkusyjna interpretacja "Unsainted" Slipknota.

Przeczytaj także

Film w przeciągu jednego dnia przebił wyświetleniami wszystkie opublikowane na kanale "Sergio Drummer" do tej pory. Młody muzyk w charakterystycznym pomarańczowym, zabrudzonym stroju i neonowej masce gra z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jak deklaruje w opisie pod filmem:

Jay Weinberg jest najlepszym perkusistą heavymetalowym na świecie. Dałem z siebie wszystko na tym wideo.

Komentarze pod filmem dowodzą, że chłopak naprawdę dał radę. A Wam jak się podoba?

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.