Eddie Vedder stworzył utwór do „Twin Peaks”

Aleksandra Degórska
01.09.2016 13:36
Eddie Vedder stworzył utwór do „Twin Peaks” Fot. Joby Sessions / Future Publish / Rex / East News

Muzyk zagrał po raz pierwszy na żywo utwór, który ukaże się niebawem w produkcji.

„Twin Peaks” to jeden z tych seriali, który zapadł w pamięci wielu filmowym maniakom. W 2017 roku światło dzienne ujrzą nowe odcinki kultowej produkcji Davida Lyncha i Marka Frosta. Zdjęcia do serialu zakończono w sierpniu 2016.

W obsadzie nie zabraknie również muzycznych gości, takich jak Trent Reznor czy Eddie Vedder. Co więcej wokalista Pearl Jam nie tylko pojawi się na małym ekranie w roli aktora, ale również muzycznie wesprze ten projekt. 

Na soundtracku serialu znajdzie się utwór muzyka zatytułowany „Out Of Sand”, który Vedder nagrał w studiu Jacka White'a. Nie wiadomo jednak czy ta właśnie wersja trafi do „Twin Peaks”.

Tymczasem Eddie wykonał numer na żywo po raz pierwszy podczas Ohana Festival w Dana Point. Posłuchajcie, jak prezentuje się ten kawałek:

Możecie również zerknąć na tekst tego utworu:

Tego dnia Eddie Vedder dołączył również do innych muzyków, którzy występowali również na festiwalu, m.in. wykonał „What’s So Funny” z Elvisem Costello:

Według wstępnych ustaleń ma powstać 18 odcinków „Twin Peaks”, w którym ponownie pojawią się David Duchovny, Mädchen Amick, Sheryl Lee, Sherilyn Fenn, Kyle MacLachlan, Wendy Robie, Everett McGill. W produkcji pojawi się również Naomi Watts czy Tom Sizemore.

Jak na razie trzeba jeszcze poczekać na premierę serialu, w tym czasie więc można jedynie pocieszyć oko zwiastunem zapowiadającym „Twin Peaks”.

Jak oceniacie utwór Eddiego Veddera do kultowego serialu?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.