Eurowizja Junior ponownie w Polsce? Jacek Kurski zdradził nowe informacje na temat konkursu

24.02.2020 17:13
The Voice Of Poland 3|undefined Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Prezes zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski zasugerował, że kolejna edycja Eurowizji ponownie odbędzie się w Polsce. Polityk ujawnił nowe informacje w trakcie finału "The Voice Kids 3".

Polska ma szanse po raz kolejny stać się gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W ostatnim odcinku "The Voice Kids 3" pojawił się Jacek Kurski, prezes TVP. Polityk poinformował publiczność w studiu i przed telewizorami, że Polska chce po raz kolejny zorganizować Konkurs Eurowizji Junior. Oprócz tego zdradził, że trwają już rozmowy w sprawie z Europejska Unią Nadawców.

Czy chcecie, żeby Polska raz jeszcze była organizatorem Eurowizji Junior? W takim razie ja się biorę do roboty, a Wy słuchajcie komunikatów Telewizji Polskiej w ciągu najbliższych paru dni.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Polsce?

Prowadzący program, Tomasz Kammel spytał Kurskiego na jakim etapie są wspomniane rozmowy. Usłyszał od polityka krótką i znaczącą odpowiedź:

Zaszły bardzo daleko.
Przeczytaj także

Eurowizja 2020. Kto będzie reprezentował Polskę na konkursie?

W tym roku Polska wyśle swojego reprezentanta także na Eurowizję dla dorosłych. Konkurs odbędzie się w Rotterdamie, a głos, który powalczy o wyróżnienie wyłoniono w specjalnych odcinkach "Szansy na sukces". Na Eurowizji 2020 w barwach naszego kraju wystąpi Alicja Szemplińska, która dała się poznać polskiej publiczności w "The Voice of Poland". Wokalistka należała do drużyny Tomsona i Barona z grupy Afromental i zwyciężyła rywalizację w 2019 roku.

Zobacz też: "The Voice Kids 3" - jedna z finalistek zaśpiewała nietypowy cover Metalliki [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.