Evanescence z nowym rekordem. Teledysk grupy przekroczył miliard wyświetleń na YouTubie

02.02.2022 13:48
Evanescence Fot. Sakura / WENN.com/agestock/East News

Gratulujemy! Evanescence dołączyło do elitarnego klubu zespołów, które mogą się pochwalić ogromną ilością wyświetleń klipu na YT.

Są takie klipy, które nigdy się nie znudzą i można je oglądać w kółko. Evanescence właśnie może pochwalić się nowym rekordem jeżeli chodzi o ilość wyświetleń swojego klipu. Tym sposobem teledysk dołączył do elitarnego grona "Billion Views Club". Do klubu należą muzycy, których klipy przekroczyły miliard wyświetleń w YouTube.

Polecamy

Evanescence z nowym rekordem. Teledysk grupy przekroczył miliard wyświetleń na YouTubie

Łatwo się domyślić, który teledysk Evanescence mógł zdobyć aż miliard wyświetleń na YouTubie. Mowa o wielkim przeboju zespołu, "Bring Me to Life". Za klip odpowiedzialny jest Philipp Stölzl i teledysk został nagrany w styczniu 2003 w Rumunii, zaś na YouTubie pojawił się w grudniu 2009.

W klipie widzimy wokalistkę, która śni o tym, że spada z dachu, wspina się po budynku i znowu spada. Wszystko na tle posępnego miasta, którego widok przygnębi niejedną osobę.

W "Bring Me to Life" gościnnie pojawił się Paul McCoy z 12 STONES. Utwór znalazł się na soundtracku do filmu "Daredevil".

Kto jeszcze znajduje się w "Billion Views Club"? Dotychczas miliardowymi wyświetleniami na YT mogły się pochwalić grupy AC/DC, Linkin Park, Guns N' Roses czy grupa Queen.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.