Faith No More odwołał trasę z powodu stanu zdrowia Mike'a Pattona. Co dolega wokaliście?

15.09.2021 11:59
Faith No More Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Niestety nadchodzące koncerty Faith No More nie odbędą się z powodu problemów zdrowotnych Mike'a Pattona. Wokalista przeprosił swoich fanów za taką sytuację.

Zespoły Faith No More oraz Mr Bungle odwołały swoje nadchodzące koncerty z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym Mike'a Pattona. Faith No More miał wrócić na scenę 16 września 2021, zaś Mr Bungle miał zaplanowane 2 koncerty.

Polecamy

Faith No More odwołał trasę z powodu stanu zdrowia Mike'a Pattona. Co dolega wokaliście?

Mike Patton przeprosił swoich fanów za taką sytuację w specjalnym wpisie w swoich social mediach:

Przykro mi, że muszę Was poinformować, iż z powodu problemów psychicznych nie mogę pojawić się na zaplanowanych koncertach Faith No More oraz Mr. Bungle. Mam problemy, które pogorszyły się przez pandemię i z którymi muszę teraz się zmierzyć. Nie jestem w stanie dać z siebie wszystko, a nie zamierzam dawać z siebie mniej niż 100 procent. Przepraszam naszych fanów i mam nadzieję, że Wam to szybko wynagrodzę.

Faith No More ma zaplanowane również koncerty na luty 2022 w Australii i Nowej Zelandii, które na razie nie zostały odwołane. Natomiast w czerwcu i lipcu 2022 grupa ma zawitać do Europy. Miejmy nadzieję, że Mike Patton poradzi sobie z problemami i wróci zdrowy na scenę do stęsknionych fanów. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.