Fatboy Slim zremiksował przemówienie Grety Thunberg. Oto nowe "Right Here, Right Now" [WIDEO]

11.10.2019 14:34
fatboy slim|undefined Fot. shutterstock

Mash-up przemówienia, o którym mówił cały świat, z jednym z najpopularniejszych utworów elektronicznych XXI wieku, porwał tysiące słuchaczy obecnych na występie muzyka.

Fatboy Slim wykorzystał nagranie przemówienia, jakie Greta Thunberg dała podczas wizyty w siedzibie NATO. Pod słowa młodej Szwedki legendarny DJ podłożył swój klasyczny bit do "Right Here, Right Now". Tysiące fanów oszalało z ekscytacji, a nagranie z występu DJa w Gateshead 04.10.2019 obiegło cały świat.

Fatboy Slim i Greta Thunberg we wspólny utworze

Płomienna mowa Thunberg została odegrana przez muzyka w trakcie breakdownu w "Right Here, Right Now".

Ludzie umierają. Załamuje się cały ekosystem; jesteśmy na początku masowego wymierania. A wy tylko umiecie mówić o pieniądzach. Zawodzicie nas, młodzi ludzie zaczynają rozumieć waszą zdradę. Oczy przyszłych generacji są zwrócone wprost na was. Nie ujdzie wam to na sucho. Właśnie tutaj, właśnie teraz (po ang. Right Here, Right Now) stawiamy granicę. Świat się budzi. Zmiana nadchodzi, czy tego chcecie, czy nie.

Przeczytaj także

Pierwszy raz przemowa Grety została połączona z kultową kompozycją Fatboya przez Davida Scotta. Muzyk podzielił się swoim nagraniem na Instagramie 24 września 2019.

Sam Fatboy nie ukrywał zachwytu nad instagramowym postem i nawet zszerował go poprzez swoje social media. Filmik ten zainspirował didżeja do odtworzenia własnej wersji mash upu. Zrobił to w trakcie październikowego występu.

Występ Quentina Cooka (tak się naprawdę nazywa legenda elektroniki) został uchwycony przez setki fanów. Jeden z filmików możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie o nowej wersji utworu?

Zobacz także: Naukowcy biją na alarm – przez globalne ocieplenie będziemy musieli pożegnać się z piwem

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.