Florence And The Machine powraca z nowym singlem „Sky Full Of Song”

Maciej Koprowicz
13.04.2018 11:19
Florence And The Machine powraca z nowym singlem „Sky Full Of Song” Fot. kadr z wideo

Zespół Florence Welch ujawnił pierwszą nową piosenkę od 3 lat. Utwór wydany z okazji Record Store Day zilustrowany został poruszającym, czarno-białym teledyskiem.

21 kwietnia 2018, z okazji Record Store Day, Florence And The Machine wyda swój nowy singiel, „Sky Full Of Song”. Będzie to pierwsza porcja nowej muzyki Flo od czasu albumu „How Big, How Blue, How Beautiful” z 2015 roku.

Angielska wokalistka zasłynęła z bogato zaaranżowanych utworów, ale tym razem zaserwowała nam utwór dość minimalistyczny w brzmieniu. Na „Sky Full Of Song” składają się dźwięki kontrabasu i jak zwykle imponujące wokale Florence.

Nietypowa dla tej artystki jest również oszczędność w formie teledysku. Czarno-biały obrazek przedstawia śpiewającą Florence Welch na tle artystycznej instalacji… myjącą ręce w misce z wodą. Tylko tyle i aż tyle. Posłuchajcie i zobaczcie sami:

Na singlu „Sky Full Of Song”, który ukaże się w formie 7-calowej płyty winylowej znajdzie się jeszcze jeden utwór, „New York Poem (For Polly)”. Jego tekst pojawi się również w debiutanckiej książce Florence Welch, „Useless Magic”. Książka, która zawiera teksty, wiersze i rysunki wokalistki ukaże się w Wielkiej Brytanii 5 lipca 2018.

Florence + The Machine – koncert w Polsce 2018

Florence And The Machine wystąpi 2 czerwca 2018 w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival. Na festiwalu wystąpią także m.in. LCD Soundsystem, Sam Smith i Tyler, The Creator. Bilety do nabycia na Bilet.pl.

Torby męskie na ramie - styl formalny

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.