Foo Fighters gra disco! Posłuchaj coveru "You Should Be Dancing" Bee Gees [WIDEO]

12.07.2021 11:59
Foo Fighters Fot. PJP photos/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Piosenka trafi na specjalny album Foo Fighters wydany na Record Store Day. To niejedyny cover Bee Gees w wykonaniu kapeli.

Foo Fighters wpadł na ciekawy pomysł, by z okazji Record Store Day wydać album z coverami Bee Gees. Tak, dobrze przeczytaliście. Debiutancki album grupy Dee Gees, czyli ich disco alter-ego ukaże się 17 lipca i będzie nosić tytuł "Hail Satin". Zespół podzielił się swoją interpretacją "You Should Be Dancing" i trzeba przyznać, że Foo Fighters czuje się bardzo dobrze w repertuarze disco.

Polecamy

Foo Fighters gra Bee Gees. Posłuchaj coveru "You Should Be Dancing" [WIDEO]

Cover Foo Fighters nie odbiega mocno od oryginału, chociaż oczywiście mamy więcej gitar niż w pierwotnej wersji. Posłuchajcie zatem, jak muzycy zagrali przebój Bee Gees z  1976 roku.

Na krążku Foo Fighters usłyszymy takie przeboje Bee Gees, jak "You Should Be Dancing", "Night Fever", "Tragedy", "More Than A Woman" oraz "Shadow Dancing" z repertuaru Andy'ego Gibba. Co więcej usłyszymy wersje live piosenek z ostatniej płyty Foo Fighters "Medicine at Midnight", które zostały nagrane w studiu 606.

Polecamy

Dee Gees "Hail Satin": Tracklista

  1. You Should Be Dancing
  2. Night Fever
  3. Tragedy
  4. Shadow Dancing
  5. More Than a Woman
  6. Making a Fire
  7. Shame Shame
  8. Waiting on a War
  9. No Son of Mine
  10. Cloudspotter
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.