Foo Fighters zagrał cover Radiohead z kompletnie niespodziewanym gościem

21.06.2021 15:44
Foo Fighters zagrał cover Radiohead z kompletnie niespodziewanym gościem Fot. AFP/EAST NEWS

Foo Fighters był pierwszym zespołem, który zagrał na Madison Square Garden od wybuchu pandemii koronawirusa. Taka wyjątkowa okazja zasługiwała na specjalne niespodzianki.

Foo Fighters w coverze Radiohead. Pomógł im legendarny komik

W niedzielę 20 czerwca zespół Foo Fighters pojawił się na Madison Square Garden w Nowym Jorku, gdzie zagrał pierwszy wyprzedany koncert halowy od początku pandemii. Panowie dali ponad 3-godzinny występ, a jednym z najbardziej zaskakujących momentów podczas imprezy, było pojawienie się na scenie Dave'a Chappelle'a. 

Polecamy

Legendarny komik i twórca "Chappelle Show" zaśpiewał z Foo Fighters kawałek "Creep" z repertuaru Radiohead. I chociaż Chappelle zachwyca na scenie swoimi żartami, to wokalnie brzmiał raczej, jakby występował podczas imprezy karaoke ze znajomymi. Z drugiej strony, to jednak Dave Chappelle, więc ludzie i tak się dobrze bawili.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z tego nietypowego crossoveru:

Polecamy

Chappelle jest ogromnym fanem tego kawałka, wykonując go już kilkukrotnie - raz w towarzystwie Bradleya Coopera i Lenny'ego Kravitza, a innym razem z Johnem Mayerem. 

Dave Grohl i spółka nie próżnują w trakcie pandemii. Panowie w tym roku wydali nowy album "Medicine at Midnight", a teraz zapowiadają kolejne wydawnictwo - debiutancki krążek grupy Dee Gees. Na pierwszej stronie płyty "Hail Satin" znajdą się aż cztery covery Bee Gees, oraz interpretacja "Shadow Dancing" autorstwa Andy'ego Gibba. 

Na drugiej stronie wydawnictwa znajdziemy natomiast pięć kawałków z "Medicine At Midnight" w wersji koncertowej. Krążek ma zadebiutować w sklepach 17 lipca 2021 roku z okazji Record Store Day.

Niestety, raczej do studyjnej współpracy między FF i Chappelle'em raczej nie dojdzie. 

PS. Netflix - czy moglibyście w końcu dodać do swojej biblioteki "Chappelle Show", jak wasi koledzy z USA? Pięknie prosimy. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.