Foo Fighters odwołali koncert, ponieważ organizatorzy nie zamierzali przestrzegać obostrzeń

02.12.2021 12:01
Foo Fighters odwołali koncert, ponieważ organizatorzy nie zamierzali przestrzegać obostrzeń Fot. FR25496 AP/Associated Press/East News

Dave Grohl i spółka od dawna wspierają medyków, a także zachęcają do szczepień. Dlatego przełożenie koncertu z powodu obostrzeń raczej nikogo nie zaskakuje.

Foo Fighters odwołali koncert. Organizatorzy nie przestrzegali obostrzeń

Foo Fighters niedawno ogłosili trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, która ma się odbyć w 2022 roku. Zespół kilka godzin później poinformował, że ich występ w Minneapolis został odwołany. Wszystko przez to, że zarządcy Huntington Bank Stadium nie chcieli się zgodzić na obostrzenia zespołu dot. pandemii. 

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu zespołu udostępnionym w social mediach grupy:

Z powodu tego, że Huntington Bank Stadium nie chce się zgodzić na obostrzenia zespołu dot. COVID, Foo Fighters nie będą w stanie wystąpić w tym miejscu. Przepraszamy za rozczarowanie i zamieszanie. Obecnie pracujemy nad znalezieniem nowego rozwiązania - takiego, które będzie stawiało na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników oraz osób pracujących przy koncercie.

Polecamy

Koncert w Minneapolis został zastąpiony show w Maryland.

Grupa będzie oczywiście promowała swój najnowszy krążek "Medicine At Midnight", który zadebiutował 5 lutego 2021 roku. Album promuje m.in. klip do kawałka "Love Dies Young", w którym gościnnie zagrał Jason Sudeikis, znany również jako trener Ted Lasso.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.