Foo Fighters zagrał 2 nowe utwory na koncercie

Aleksandra Degórska
27.02.2017 15:58
|north Fot. AFP / East News

Stęskniliście się za Dave'em Grohlem i jego spółką? Panowie wrócili po dłuższej przerwie na scenę i co więcej zaprezentowali nowe kawałki.

Po intensywnym koncertowaniu Foo Fighters postanowił zrobić sobie dłuższą przerwę. To wszystko spowodowało, że pojawiły się plotki dotyczące rozpadu kapeli. Zespół jednak rozwiał wszelkie wątpliwości żartując z całej tej sytuacji za pomocą „wielkiego ogłoszenia”.

Foo Fighters zamierza cały 2017 rok poświęcić na nagrywanie nowego albumu, jak również dać szereg koncertów, m.in. podczas Open’er Festival 2017 dokładnie 29 czerwca 2017. Ostatni studyjny krążek kapeli zatytułowany „Sonic Highways” ukazał się w 2014, zatem fani już niecierpliwią się czekając na longplay.

Tymczasem Foo Fighters ni stąd, ni zowąd zagrał koncert niespodziankę we Frome w hrabstwie Somerset w Anglii w sali Cheese & Grain. Występ odbył się w związku z ogłoszeniem tegorocznych gwiazd festiwalu Glastonbury - Foo Fighters i Radiohead.

Podczas tego występu kapela Dave'a Grohla zaprezentowała dwa nowe utwory - „Run With Me” oraz „Keep Your Pretty Promise to Yourself”. Posłuchajcie fragmentów tych nagrań:

W czasie przerwy od koncertowania muzycy zaangażowali się w inne projekty. Dave Grohl znowu połączył siły z Nine Inch Nails tym razem na EP-ce „Not the Actual Events”. Natomiast Taylor Hawkins wydał pierwszy solowy album zatytułowany „Kota”.

Chris Shiflett również postanowił nagrać solową płytę w stylu country pod tytułem „West Coast Town”, która ukaże się 14 kwietnia 2017.

Posłuchajcie, jak brzmi tytułowy kawałek:

Czekacie na nowe nagrania od Foo Fighters?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.