Foo Fighters zagrał hicior Queen. Posłuchajcie "Somebody to Love" w wersji Grohla i spółki

17.06.2021 14:15
Foo Fighters zagrał hicior Queen. Posłuchajcie "Somebody to Love" w wersji Grohla i spółki Fot. AP/East News

Grupa Foo Fighters wróciła niedawno do koncertowania. Oprócz protestów antyszczepionkowców, ich ostatni występ zawierał jeszcze inną niespodziankę - Grohl i spółka zagrali wielki hicior Queen.

Foo Fighters zagrał cover Somebody to Love

Foo Fighters niedawno pojawił się w klubie The Canyon w Agoura Hills, w Kalifornii. To był pierwszy "headlinerski" koncert grupy od początku pandemii, dlatego członkowie FF musieli przygotować coś specjalnego dla swoich fanów.

Polecamy

Tym "czymś specjalnym" okazał się być cover Queen. Zespół zagrał "Somebody to Love" z repertuaru brytyjskiego zespołu. Co ciekawe, Dave Grohl usiadł za zestawem perkusyjnym, a Taylor Hawkins zajął się wokalem. Efekt końcowy możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Koncert był wyjątkowy też pod innym względem. Zespół postanowił wpuszczać na małe show tylko i wyłącznie osoby zaszczepione. To nie spodobało się antyszczepionkowcom, którzy zaczęli protestować, pokazując transparenty z napisami pokroju "Współczesna segregacja", czy "Zatrzymać nienawiść w debacie o szczepionkach". Inni byli natomiast ubrani w koszulki z napisami "Po prostu powiedz NIE szczepionkowym paszportom". 

Łącznie grupa zagrała ponad 20 utworów - w tym kilka singli pochodzących z albumu "Medicine at Midnight", tegorocznego wydawnictwa grupy Foo Fighters. Poniżej możecie zobaczyć setlistę:

 1. Times Like These
 2. No Son of Mine
 3. The Pretender
 4. Learn to Fly
 5. Run
 6. The Sky Is a Neighborhood
 7. Shame Shame
 8. Rope
 9. My Hero
 10. These Days
 11. Medicine at Midnight
 12. Walk
 13. Somebody to Love
 14. All My Life
 15. Arlandria
 16. Cloudspotter
 17. Breakout
 18. Skin and Bones
 19. This Is a Call
 20. Aurora
 21. Best of You
 22. Making a Fire
 23. Everlong
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.