Foo Fighters zakłada własne radio z okazji premiery nowego albumu "Medicine at Midnight"

26.01.2021 11:55
Foo Fighters zakłada własne radio z okazji premiery nowego albumu "Medicine at Midnight" Fot. AFP/EAST NEWS

Stacja radiowa ma emitować materiały przez dwa miesiące, a jej start jest planowany na kilka dni przed premierą nowego krążka Foo Fighters zatytułowanego "Medicine At Midnight".

Foo Fighters otwiera własną stację radiową

Foo Fighters zakłada swoją własną stację radiową z okazji premiery albumu "Medicine At Midnight". Krążek ma się pojawić w sprzedaży już 5 lutego 2021 roku. Według informacji z samego Sirius XM Alt Nation, Foo Fighters Radio będzie dostępne w satelitarnej sieci SiriusXM od 3 lutego aż do 4 kwietnia 2021 roku. 

Polecamy

Wśród zaplanowanych programów jest specjalna audycja premierowa, w której zostanie odegrany cały album "Medicine at Midnight" (odbędzie się 5 lutego o godzinie 6:00 czasu polskiego, czyli o północy czasu lokalnego), a także specjalny występ Foo Fighters na żywo z SiriusXM Garage.

Fani SiriusXM będą mieli szansę na bycie członkami wirtualnej widowni podczas premierowej audycji, którą poprowadzi legenda amerykańskiego radia rockowego, Kat Corbett. 

Polecamy

Na łamach Foo Fighters Radio zespół ma się również dzielić historiami związanymi z nagrywaniem nowego albumu, poprzednich krążków, niepublikowanymi demówkami i innymi ciekawostkami z ponad 20-letniego archiwum zespołu. 

Kolejną częścią rarytasów ma być wyciąganie specjalnych nagrań z koncertów Foo Fighters - zacznie się od występu w 2018 roku w Manchesterze. Oprócz tego audycje będą prowadzili gościnnie różni DJ-e, muzycy i celebryci, którzy sami będą wybierali swoje ulubione kawałki Grohla i spółki.

Oprócz własnej stacji na Sirius XM, Foo Fighters zamierza również przejąć inne popularne stacje radiowe z okazji premiery "Medicine At Midnight", gdzie dzielić się będą szczegółami na temat procesu pisania, nagrań i tak ogólnie życia w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.