Foo Fighters zapowiada swój 10. album kolejnym utworem. "Nowy rok, nowa muzyka"

30.12.2020 15:47
Foo Fighters Fot. AFP/EAST NEWS

Grupa Foo Fighters wyda w 2021 roku swój 10. album studyjny. Muzycy opublikowali w sieci drugą zapowiedź krążka - oto kolejny fragment "Medicine At Midnight".

10. album Foo Fighters to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt zapowiedzianych na 2021 rok. Muzycy zadeklarowali, że już wkrótce doczekamy się następcy "Concrete and Gold" sprzed 3 lat.

W listopadzie zespół uchylił rąbka tajemnicy i podczas Saturday Night Live zaprezentował utwór ze zbliżającej się płyty. Był to niezwykle ciepło przyjęty przez fanów "Shame Shame".

Foo Fighters z fragmentem nowej piosenki

Koniec grudnia to także niespodzianka dla fanów Grohla i spółki. Zespół postanowił podsycić apetyt na ich nowe wydawnictwo i udostępnił w mediach społecznościowych fragment kolejnej nowości.

Nowy Rok. Nowa muzyka - napisała grupa w poście.

Nie znamy tytułu nowej kompozycji, a także nie wiemy, kiedy będziemy mogli usłyszeć ją w całości. Jednak słowa kapeli sugerują, że nastąpi to raczej wcześniej niż później.

Foo Fighters - "Medicine at Midnight". Kiedy premiera?

Premiera 10. albumu grupy Foo Fighters została zaplanowana na 5 lutego 2021 roku. Muzycy na początku chcieli wydać materiał w 2020 roku i uczcić nim 25-lecie istnienia, jednak zrezygnowali z tego pomysłu.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.