Fragment audiobooka Motley Crue "The Dirt" trafił do sieci. Jak brzmi?

25.07.2019 13:42
Motley Crue |undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: 'The Dirt' Audiobook - Tommy Lee

Książka "The Dirt", która została napisana przez członków zespołu Motley Crue, zostanie wydana w formie audiobooka. Fragment audio pojawił się w sieci.

Motley Crue jest zaliczany do czołówki glamrockowych zespołów. Grupa wywoływała sporo kontrowersji, a ich zachowanie nie raz było uważane jako skandaliczne. Panowie postanowili podzielić się swoją historią w książce zatytułowanej "The Dirt", która zyskała sporą popularność. Na podstawie dzieła Netflix postanowił nakręcić film. Produkcja miała premierę 22 marca 2019 roku. Widzowie pokochali film, a grono fanów zespołu znacznie się poszerzyło. Harper Audio i Dey Street Books postanowili wydać książkę w formie audiobooka.

Fragment audiobooka "The Dirt" pojawił się w sieci

Jak przyznał Nikki Sixx, pierwszym pomysłem było to, żeby to muzycy odczytywali swoje fragmenty książki. Jednak później zespół jednogłośnie uznał, że to nie byłoby na miejscu. Zastanawiano się również nad tym, czy aktorzy, którzy wystąpili w filmie produkcji Netfliksa mogliby stworzyć narrację. To jednak uznano za zbyt trudne do wykonania.

Przeczytaj także

Audiobook trwa prawie 15 godzin i będzie dostępny w cenie 29 dolarów. Wydawnictwo tłumaczy taką cenę długością nagrania. Książka do słuchania w formacie audio miała swoją premierę 25 czerwca 2019 roku, ale nie weszła jeszcze na polski rynek. Publikacje można jednak nabyć na stronie Harper Audio.

Zobacz także: Oto najobrzydliwszy fragment filmu "The Dirt" o Motley Crue

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.