Freddie Mercury i Dawid Bowie w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak wypadł "Under Pressure"? [WIDEO]

07.11.2022 13:13
Twoja Twarz Brzmi Znajomo Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Posłuchajcie, jak uczestnicy talent show poradzili sobie z legendarnym kawałkiem Queen i Davida Bowiego.

Za nami kolejny sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który wygrała Kasia Wilk wcielająca się w finałowym odcinku w Adele. Tego wieczoru nie zabrakło również rockowego akcentu - uczestnicy Ewa Błachnio i Robert Szpręgiel udawali Davida Bowiego oraz Freddiego Mercury'ego i wykonali utwór "Under Pressure". Posłuchajcie, jak wybrzmiał ten cover.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Uczestnicy udawali Freddiego Mercury'ego i Davida Bowiego w "Under Pressure" [WIDEO]

W finale talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o zwycięstwo walczyli Katarzyna Polewany, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska i Katarzyna Wilk, która zajęła 1. miejsce. W odcinku zobaczyliśmy również duet, który wcielił się w Bowiego i Mercury'ego. Wokalistę Queen udawał śpiewak operowy Robert Szpręgiel, zaś w Davida wcieliła się artystka kabaretowa Ewa Błachnio.

Jest to o tyle ciekawy występ, że Freddie nigdy nie wykonał "Under Pressure" na żywo z Bowiem. Zobaczcie zatem, jak dwie legendy mogłyby się prezentować razem na scenie. Oczywiście Ewie podrobienie wokalu Bowiego za bardzo się nie udało, ale i tak brawo za odwagę.

Posłuchajcie również zwycięskiego występu wokalistki Kasi Wilk, która wykonała utwór Adele zatytułowany "Hello".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.