Frontman Sex Pistols chciał uratować wiewiórki. Pchły pogryzły mu penisa

24.11.2020 14:43
John Lydon Fot. shutterstock.com

Johnny Rotten znany jako lider punkowej grupy Sex Pistols został pogryziony przez pchły. Muzyk chciał uratować wiewiórki, a ucierpiały przy tym jego genitalia.

John Lydon znany jako Johnny Rotten próbował zaprzyjaźnić się z wiewiórkami, które zamieszkały w okolicy jego domu w Venice Beach w Los Angeles. Niestety znajomość ze zwierzakami zakończyła się dla muzyka dość boleśnie.

John Lydon ugryziony przez pchłę w penisa

Ugryzienie pchły zwykle nie jest zbyt groźne dla człowieka. Chociaż małe owady potrafią przenosić poważne choroby takie jak dżuma, dur plamisty czy różne rodzaje tasiemca. Jednak swędzenie, które wywołuje kontakt z małym insektem, potrafi być naprawdę dokuczliwe. Przekonał się o tym John Lydon z Sex Pistols.

Johnny'egp Rottena pogryzły pchły

Jak czytamy na portalu Daily Star, muzyk chętnie zaprasza na teren swojej posiadłości wiewiórki. Dokarmia je i zapewnia im bezpieczeństwo. Rotten wyznał nawet, że wydał już fortunę na torebki z orzeszkami, które pomagają maluchom przetrwać. Okazało się jednak, że najwyższą cenę za pomoc rudym zwierzakom zapłaciły jego... nomen omen klejnoty.

Zobacz także

Muzyk podkreśla, że nie spoufala się z wiewiórkami i nie pieści ich jak domowych zwierzaków. Artysta chce, żeby jego sąsiadki pozostały niezależne i dzikie. Jednak najwyraźniej mimo zapewnień, Rotten zbliżył się do wiewiórek za bardzo, ponieważ nabawił się pcheł. Owady dobrały się między innymi do penisa muzyka.

Spojrzałem dziś rano na moje przyrodzenie i zauważyłem pieprz*ne ugryzienie pchły. Jeszcze jedno jest po wewnętrznej stronie mojej nogi.

Punkowiec wyznał, że jego ostatnia noc była katorgą. Żeby złagodzić dyskomfort i potworne swędzenie muzyk użył wazeliny, jednak niestety nie pomogła tak, jak oczekiwał. Mimo wszystko artysta nie obwinia za swoje cierpienie wiewiórek i chyba nadal ma zamiar nieść im pomoc.

Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.