Gdyby Iron Maiden zagrało utwór Metalliki. Posłuchaj nietypowego coveru słynnego „Enter Sandman”

07.07.2020 15:53
Gdyby Iron Maiden zagrało utwór Metalliki. Posłuchaj nietypowego coveru słynnego „Enter Sandman”   Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak mógłby brzmieć hit Metalliki, gdyby Iron Maiden zdecydowało się go zagrać, to poniższe wideo jest dla Was.

Covery to jedne z ciekawszych zjawisk muzycznych. Jeden artysta bierze na warsztat dokonania innego i gra znany, i lubiany utwór w nowy, zaskakujący sposób.

Pochodzący z Finlandii YouTuber Metal Börje od lat dzieli się swoimi odkryciami muzycznymi na swoim kanale. W styczniu zaprezentował światu, jak mógłby brzmieć „Enter Sandman”, gdyby wzięła go na swój warsztat grupa Slipknot.

Przeczytaj także

Teraz zaprezentował nowe wideo, stanowiące odpowiedź na pytanie: jak mógłby brzmieć hit Metalliki, gdyby zagrał go Iron Maiden.

Cover „Enter Sandman”

Czytaj także: Frontman grupy Kasabian odchodzi z zespołu.

 

Nowa płyta Metalliki już wkrótce

Członkowie zespołu zdradzili, że nie próżnowali podczas kwarantanny i w trakcie przymusowej przerwy od koncertowania, pracują dzielnie nad nowym materiałem. Lars Ulrich zdradził, że członkowie zespołu spotykają się wirtualnie co najmniej raz w tygodniu, aby działać w kierunku nagrania nowego albumu.

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.