Geezer Butler aresztowany!

Urszula Drabińska
29.01.2015 09:52
Geezer Butler aresztowany! Fot. zrzut ekranu

Mimo poważnego wieku basista Black Sabbath nie rezygnuje z rockandrollowego życia. 27 stycznia 2015 roku trafił do aresztu za… bójkę w barze.

Nie, żebyśmy wypominali komukolwiek wiek! Takie są fakty. Sam szeryf w oficjalnym piśmie po incydencie napisał:

65-letni mężczyzna z Beverly Hills w Kalifornii został aresztowany za napaść, bycie pod wpływem substancji odurzających i wandalizm.

Terence Michael Butler w poniedziałkowy wieczór chciał sobie spokojnie odpocząć przy barze ośrodka Furnace Creek Ranch w Parku Narodowym Doliny Śmierci. Każdemu czasem należą się wakacje i kilka głębszych.

corkscrew-saloon

Niestety w przybytku zwanym Corkscrew Saloon (na zdjęciu powyżej, za yelp.com) znalazł się ktoś, kto miał inny poglądy. Nie wiemy, czy nie spodobała mu się płyta „13” Black Sabbath czy może to, że ostatnia trasa prawdopodobnie nie będzie ostatnią. Nieważne – było już po północy, wszyscy byli już zmęczeni i drażliwi, a słowna wymiana zdań szybko przerodziła się w fizyczną konfrontację. Kogoś uderzono, ktoś zbił szybę, ktoś wezwał stróżów prawa…

geezer-butler-pismo-szeryfa

Muzyk Black Sabbath opuścił areszt następnego dnia po detoksykacji, z wezwaniem do sądu w ręku. No cóż, awantura każdemu się może zdarzyć, nie tylko na Dzikim Zachodzie. Geezer po prostu przy okazji zyskał kolejną fotkę do rodzinnego albumu.

Wypis z izby wytrzeźwień Tomasza Organka podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został sprzedany za 51 zł. Ile byście dali za dokumenty amerykańskiego artysty?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.