Gene Simmons przeszedł operację. W jakim stanie jest muzyk?

02.10.2019 10:58
Gene Simmons|undefined Fot. . shutterstock.com

Gene Simmons zgłosił się do Centrum Medycznego Cedars-Sinai w Los Angeles. Czy operacja przebiegła pomyślnie?

W połowie września informowaliśmy was, że KISS był zmuszony odwołać koncert z powodu stanu zdrowia Gene'a Simmonsa. Kapela miała zagrać w USANA Amphitheatre w Salt Lake City 14 września 2019 roku. Koncert miał się odbyć w ramach pożegnalnej trasy. Jednak show zostało odwołane, a członek kapeli przeprosił fanów, którzy nie mogli się doczekać koncertu. Basista nie wyjaśnił jaka operacja go czeka.

Gene Simmons przeszedł operację. W jakim stanie jest muzyk?

Okazało się, że Gene Simmons toczył walkę z... kamieniami nerkowymi. W układzie moczowym stworzyły się złogi zbudowane z substancji chemicznych, które zwykle znajdują się w moczu i powinny być rozpuszczone. Zdarza się jednak, że ich stężenie jest zbyt wysokie i nie dochodzi do ich całkowitego rozrzedzenia. Z tych substancji, które się nie rozpuściły, tworzą się kryształki, które zalegają w układzie moczowym.

Przeczytaj także

Jak podaje portal TMZ, zabieg był nieinwazyjny, trwał godzinę i zakończył się sukcesem. Muzykowi KISS już nic nie grozi. Czy zespół wróci do miast, w których nie doszło do koncertów? Miejmy nadzieję, że tak. Fani z pewnością na to liczą i chcą należycie pożegnać się z kapelą.

KISS zagrał w Krakowie 18 czerwca 2019 roku. Zespół wystąpił na Tauron Arenie i warto wspomnieć, że to był pierwszy (i prawdopodobnie ostatni) koncert kapeli w Polsce. Koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów hard rocka i przyciągnął masę osób.

Zobacz także: Gene Simmons wyjaśnia, dlaczego bilety na koncert KISS są drogie

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.