Kiss odwołał koncert z powodu stanu zdrowia Gene'a Simmonsa

14.09.2019 13:46
Gene Simmons z Kiss|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Basista Kiss zdradził, że musi przejść zabieg medyczny i dlatego zaplanowany koncert kapeli musi być przeniesiony.

Kiss miał zagrać koncert 14 września 2019 w USANA Amphitheatre w Salt Lake City w ramach swojej pożegnalnej trasy. Niestety występ został odwołany i odbędzie się w późniejszym terminie. Wszystko przez stan zdrowia Gene'a Simmonsa.

Kiss odwołał koncert z powodu stanu zdrowia Gene'a Simmonsa

70-letni basista Kiss poinformował swoich fanów, że musi polecieć do Los Angeles na zabieg medyczny. Nie wyjaśnił jednak, co dokładnie się stało:

Przepraszam fanów z Salt Lake City. Wrócimy do was i zagramy w innym terminie. Prawda jest taka, że muszę polecieć do Los Angeles na zabieg, nic poważnego, ale trzeba się tym zająć. Dziękuję wam za życzenia, wszystko jest ok.
Przeczytaj także

Wcześniej Kiss zdecydował się również przenieść koncerty w Oakland i Los Angeles, które miały się odbyć 16 i 20 września 2019 na marzec 2020.

Kiss zagrał pierwszy raz w Polsce w 2019

Zespół słynie z niesamowitego show, pełnego ognia, pirotechnicznych pokazów i blasku cekinów. Nic zatem dziwnego, że krakowski koncert Kiss spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów hard rocka. Zespół zagrał pierwszy raz w Polsce 18 czerwca 2019 na Tauron Arenie.

Zobacz także: Gene Simmons wyjaśnia, dlaczego bilety na koncert KISS są drogie

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.