Ghost wyda koncertówkę „Ceremony And Devotion”

Aleksandra Degórska
07.12.2017 11:41
Ghost wyda koncertówkę „Ceremony And Devotion” Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Papa Emeritus III powróci na moment dzięki nowej koncertowej płycie. Sprawdźcie szczegóły dotyczące tego wydawnictwa.

W międzyczasie czekając na nowy studyjny krążek grupy Ghost kapela postanowiła wydać koncertowe wydawnictwo, które na pewno ucieszy nie jednego fana zespołu. Jak przystało na tę enigmatyczną grupę poznaliśmy niewiele szczegółów, jednak wiadomo, że coś się dzieje.

Już niebawem światło dzienne ujrzy koncertówka „Ceremony And Devotion”. Dokładka data premiery nie jest znana, ale najprawdopodobniej pojawi się ona w styczniu 2018. Tak prezentuje się zapowiedź tego wydawnictwa:

Zobaczcie również, jak wygląda okładka tego wydawnictwa:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Ostatni koncert z Papą Emeritusem III odbył się 30 września 2017 w Gothenburgu, gdy dwóch mężczyzn porwało go ze sceny - tym samym nastąpiły nowe rządy Papy Emeritusa Zero. Tobias Forge, lider kapeli zapowiedział, że nowy studyjny krążek grupy powinien ukazać się w kwietniu 2018 roku.

Forge ma obecnie poważne problemy, bowiem byli członkowie zespołu podali go do sądu. Artyści zarzucają liderowi, że pozbawił ich dochodów z koncertów i płyt, a przynajmniej nie wypłacił im tyle, ile powinien. Dlatego domagają się ujawnienia sprawozdań finansowych i budżetu zespołu w latach 2011-2016. Jak na razie obie strony nie doszły do porozumienia.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.