Ghost wydał nowy utwór "Hunter's Moon". To pierwsza piosenka od 2 lat [WIDEO]

30.09.2021 14:03
Ghost z nowym utworem Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Utwór grupy Ghost pojawi się na soundtracku do horroru "Halloween Kills". Jak brzmi najnowsza piosenka od szwedzkiej grupy?

Ghost powrócił z nowym utworem, który jednak nie zapowiada kolejnego, studyjnego wydawnictwa. Najnowszy kawałek nosi tytuł "Hunter's Moon" i na pewno przypadnie do gustu fanom kapeli. Posłuchajcie, jak brzmi ten utwór.

Polecamy

Ghost wydał nowy utwór "Hunter's Moon". To pierwsza piosenka od 2 lat [WIDEO]

Piosenka "Hunter's Moon" powstała na potrzeby soundtracku do horroru "Halloween Kills", którego premiera odbędzie się 15 października. Horror i muzyka Ghost to naprawdę bardzo dobre połączenie. Posłuchajcie zatem, jak brzmi najnowszy kawałek od szwedzkiej kapeli:

Za produkcję utworu odpowiada Klas Åhlund, zaś miksem zajął się Andy Wallace. Ghost jeszcze we wrześniu ogłosił trasę koncertową po USA z Volbeat i wszystko wskazuje, że przed wystartowaniem trasy ukaże się nowy album zespołu. Lider kapeli, Tobias Forge, już od jakiegoś czasu mówi o nowej płycie, ale jak na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów. Na pewno krążek się ukaże, ale kiedy - tego dokładnie nie wiadomo. Pozostaje nam cierpliwie czekać. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.