Papa Emeritus IV powrócił z coverem The Rolling Stones. Zobacz jego występ w TV [WIDEO]

23.01.2021 16:47
Grupa Ghost Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Ghost w coverze The Rolling Stones "Sympathy for the Devil". Zobaczcie jego telewizyjny występ.

Ghost w repertuarze The Rolling Stones? Takie połączenie jest dosyć nietypowe, ale kto nie lubi zaskakujących coverów? Szwedzki zespół ma już na swoim koncie cover chociażby Pet Shop Boys, który przerobił w swoim stylu, teraz zaś Papa Emeritus IV połączył siły z The Hellacopters, by zinterpretować klasyk "Sympathy for the Devil".

Polecamy

Papa Emeritus IV wykonał cover The Rolling Stones "Sympathy for the Devil" [WIDEO]

Wokalista grupy Ghost wystąpił razem z The Hellacopters w szwedzkim teleturnieju. Dawno już nie widzieliśmy Papa Emeritusa w akcji i jak pokazuje poniższe nagranie, nadal jest w dobrej formie:

Ghost obecnie pracuje nad nowym wydawnictwem. Jeszcze w październiku 2020 lider zespołu zapowiedział, że formacja wejdzie do studia na początku 2021 roku. Płyta powinna być gotowa w marcu, a ukaże się latem, gdy też zespół ma wybrać się w trasę, jeśli oczywiście będzie to możliwe. Jak na razie jednak wątpliwe jest, by koncerty wróciły latem, ale jak wiadomo, nadzieja umiera ostatnia.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.