Ghost zagrał na koncercie premierowy utwór i pokazał nowe stroje. Jak brzmi "Kaisarion"? [WIDEO]

26.01.2022 16:39
Ghost Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie nagrania z koncertu Ghost, który zaprezentował nowe utwory oraz stroje.

Ghost, laureaci Grammy i mistrzowie teatralnego rocka, przygotowują się do wydania 5. albumu. Płyta zatytułowana "Impera" ukaże się 11 marca i już poznaliśmy 2 utwory, które znajdziemy na tym krążku. Tymczasem Ghost zagrał nowy kawałek na koncercie. Jak brzmi kompozycja "Kaisarion"?

Polecamy

Ghost zagrał na koncercie premierowy utwór i pokazał nowe stroje. Jak brzmi "Kaisarion"? [WIDEO]

Ghost razem z Volbeat wyruszyli w trasę koncertową po USA i podczas koncertu w Nevadzie szwedzki zespół zagrał zupełnie nowy kawałek zatytułowany "Kaisarion". Posłuchajcie również, jak na żywo brzmi singiel "Hunters Moon", który trafi na nową płytę Ghost. Zwróćcie również uwagę na nowe stroje muzyków zespołu:

Na płycie "Impera" Ghost przeskakuje kilkaset lat, pozostawiając za sobą nękaną dżumą XIV-wieczną Europę, znaną z poprzedniego dzieła "Prequelle" (2018). W efekcie powstał ambitny i przenikliwy pod względem tekstów materiał w dorobku Ghost. W zestawie znalazło się 12 utworów mówiących o powstających i upadających imperiach, samozwańczych mesjaszach (finansowych i duchowych) czy przepowiedniach.

Polecamy

Za produkcję „Impera” odpowiada Klas Åhlund, a miksami zajął się Andy Wallace.

Ghost "Impera": Tracklista

 1. Imperium
 2. Kaisarion
 3. Spillways
 4. Call Me Little Sunshine
 5. Hunter’s Moon
 6. Watcher In The Sky
 7. Dominion
 8. Twenties
 9. Darkness At The Heart Of My Love
 10. Grift Wood
 11. Bite Of Passage
 12. Respite On The Spital Fields

Wiosną Ghost wyruszy w trasę po Europe, podczas której zespołowi towarzyszyć będą Uncle Acid & The Dead Beats oraz Twin Temple.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.