Gitarzysta Bad Brains w ciężkim stanie w szpitalu

Robert Skowronski
04.11.2015 07:57
Gitarzysta Bad Brains w ciężkim stanie w szpitalu Fot. East News

Gary „Dr. Know” Miller przybywa obecnie na oddziale intensywnej terapii. Nie ujawniono jakie są dolegliwości muzyka.

Pogłoski o tym, że gitarzysta jest w szpitalu pojawiły się już niedzielnej nocy 1 listopada 2015 roku. Jednak dopiero teraz udało się znaleźć potwierdzenie tych doniesień. Koledzy z zespołu Millera opublikowali post, w którym możemy przeczytać:

Rodzina Bad Brains prosi, żebyście pamiętali o Garym (Dr. Know) Millerze w swoich myślach i modlitwach. Najbliżsi proszą o uszanowanie ich prywatności w tym czasie i bardzo doceniają wspaniałą energię, która została im wysłana.

Pozytywne wibracje i nastawienie psychiczne!

Inny gitarzysta, Jimi Hazel, zdradził nieco o stanie zdrowia Millera. Nie wiemy jaka przypadłość dotknęła muzyka Bad Brains, wiadomo jednak, że jego stan jest ciężki. Hazel stwierdził, że walczy on o życie.

W stronę Dr. Know kierowane są liczne wiadomości od zaprzyjaźnionych grup. Zespół The Dean Ween napisał:

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Dr. Know z Bad Brains jest w szpitalu na intensywnej terapii. Módlcie się za niego, albo przynajmniej wypalcie ogromnego spliffa i miejcie go w swoich myślach. Jeden z moich ulubionych gitarzystów całej ery i wieczności.

Ciepłe słowa wyraził też zespół Living Colour:

Przesyłamy miłość, światło, pozytywne nastawienie i uzdrawiające modlitwy naszemu przyjacielowi Dr. Know, Gary'emu Millerowi z Bad Brains - proszę miejcie go w swoich myślach i modlitwach. Mając szacunek do niego, jego rodziny i Bad Brains nie będziemy podawać żadnych szczegółów o jego kondycji zdrowotnej.

Gary Miller jest założycielem waszyngtońskiego Bad Brains. Działał wraz z grupą aż do 1995 roku, kiedy to kapela zawiesiła na jakiś czas działalność, by ponownie grać w jej szeregach po upływie 3 lat. Ostatni album punkowców „Into the Future” ukazał się w 2012 roku.

Również i my przyłączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.